Birkas

Sāksies pieteikšanās orientēšanās sacensībām “Baltica 2018”

Jau pēc divām nedēļām Latvijā sāksies Starptautiskais folkloras festivāls “Baltica 2018”, kas ir lielākie un starptautiski pazīstamākie tradicionālās kultūras svētki Baltijas valstīs. Pirmo reizi festivāla pasākuma programma Rīgas iedzīvotājiem tiks papildināta ar orientēšanās sacensībām, kuras organizē Kultūras un tautas mākslas centrs “Ritums” sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru.

Izsludina Starptautiskā folkloras festivāla "Baltica 2018 "pasākumu māksliniecisko koncepciju konkursu

Gatavojoties Starptautiskajam folkloras festivālam "Baltica 2018", Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu izsludina festivāla pasākumu māksliniecisko koncepciju konkursu.

FOTO no festivāla "Baltica" ieskaņas Jelgavā un Turaidā

Šeit iespējams lejupielādēt un skatīt foto no Baltica 2018 ieskaņas koncertiem Jelgavā un Turaidā 2017.gada 21. jūnijā. Foto - Reinis Oliņš.

Tuvojas festivāla “Baltica” ieskaņa

2017.gada 21. jūnijā Jūrkalnē, Jelgavā, Turaidā un Dagdā notiks Starptautiskā folkloras festivāla “Baltica” ieskaņas pasākumi – “Vasaras Saulgrieži Latvijas novados”. Festivāls norisināsies 2018.gadā laikā no 16.jūnija līdz 21.jūnijam, un tā tēma ir “Ziedēšana. Jāņi”.

FOTO no festivāla "Baltica 2015"

Šeit var lejupielādēt fotogrāfijas no Starptautiskā folkloras festivāla "Baltica 2015" pasākumiem. Foto: Reinis Oliņš.

Noslēgušās "Baltica 2015" skates

Līdz ar 2014. gada 5. maija koncertiem Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā „Mazā Ģilde” ir noslēgušās „Baltica 2015” skates.

Vēsture

Festivāls BALTICA notiek kopš 1987. gada. Tā ir ikgadēja tradīcija, kura notiek katru gadu pēc kārtas Lietuvā, Latvijā vai Igaunijā.

Par

Nākamais folkloras festivāls “Baltica” notiks 2022. gadā no 6. līdz 10. jūlijam. Tā tēma būs “Spēle”.