"Baltica ceļvedis" - pastaigas spēle ar uzdevumiem | Rīga

Vieta: Rīga

Laiks: 11:00 — 16:00

Datums: 2022. gada 8. jūlijs

Šogad festivāla “Baltica” tēma ir "Spēle", tāpēc Rīgas dienā 8. jūlijā visiem interesentiem būs iespēja piedalīties izzinošā spēlē par festivālu un apgūt ko jaunu.

Baltica ceļvedis ir interaktīva darbošanās pilsētvidē, starptautiskā folkloras festivāla Baltica 2022 ietvaros festivāla dalībniekiem un viesiem. Pastaigas pieturas punktos darbosies tradicionālo prasmju lietpratēji. Katrā no tiem dalībnieki ir aicināti darboties kādā tradicionālās kultūras izpausmē, pētīt tās elementus, ieraudzīt tuvplānā, darināt un paglabāt jaunapgūtās prasmes brīdim, kad tās gribēsies lietot savam priekam.

Lai piedalītos spēlē būs nepieciešams telefons ar skārienjūtīgu ekrānu, kurā lejupielādēta aplikācija "Actionbound" un interneta pieslēgums. Spēlēt spēli varēs gan komandā, gan individuāli, galvenais uzdevums būs apmeklēt noteiktos kontrolpunktus, izpildīt piedāvātos uzdevumus un krāt punktus.

Spēlei nebūs laika ierobežojuma, to varēs veikt jebkurā laikā no plkst. 11.00 līdz 16.00. Rezultātu apkopojums tiks publiskots festivāla mājaslapā festivalbaltica.com pēc 8. jūlija plkst. 17.00.

Pirmo trīs maksimālo punktu ieguvēji tiks apbalvoti. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, gaidīsim ikvienu interesentu!

Birkas

Mantojums rotā mantinieki rotājas Rīgā