Festivāla klubs | Rīgas Latviešu biedrības nams

Vieta: Lielā zāle un Kluba zāle, Rīgas Latviešu biedrības nams

Laiks: 21:00 — 04:00

Datums: 2022. gada 8. jūlijs

Danči Lielajā zālē

Čidančidančidanči! Kuplākais, līksmākais un ilgākais danču vakars un nakts šogad. Būs iespēja cilāt kājas, rokas, deju partneri, kā arī vecus un jaunus notikumus. Vakara gaitā spēlēs un dančus ierādīs 14 folkloras kopas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Varēs satikt, apķert, izdancināt sen neredzētus draugus un sastapt gluži jaunas sejas. Spēlmaņi būs sagatavojuši gan vietējos horeogrāfiskos brīnumus, gan plašāk zināmu repertuāru. Dejotāji varēs diet dančus, atcerēties kādu smalku balles deju, apgūt jaunu kadriļu vai griezties straujā polkā vai valsī. Dziedošās kopas visus sasauks kopā uz kādu rotaļu vai rotaļdeju.

Azartiskākajiem būs iespēja piedalīties 3 dažādos konkursos: 1) polkas sacensībās; 2) dūšīgākais/-ā dancinātājs/-a; 3) foto/video reportieris. Konkursu noteikumi tiks izstāstīti uz vietas, bet izturību trenēt, deju partneri uzrunāt un polku dejot varat sākt kaut šodien.

Dziesmu istaba Kluba zālē

Daudzi tautasdziesmu dziedātāji piekritīs, ka vislabāk izdziedāties var tad, kad nav jādomā ne par skatuvi, ne skatītājiem un kad visi dienas pienākumi jau ir paveikti.

Festivāla kluba dziesmu vakars būs tieši tā vieta, kur to realizēt. Te brīvā un neformālā gaisotnē katram būs iespēja ļauties dziedāšanas burvībai, izdziedāt savas mīļākās dziesmas, dalīties tajās ar citiem lieliskiem dziedātājiem, just kopā dziedāšanas spēku un varbūt pat apgūt kādu jaunu dziesmu.

Līdzi var ņemt mūzikas instrumentus, dziedošus draugus, dziedāšanas spēkus veicinošus cienastus un galvenais – dziesmu.

Birkas

Mantojums rotā mantinieki rotājas Rīgā Rīga