Koncerts "Kaimiņu būšana" | Latvijas Nacionālā bibliotēka

Vieta: Ziedoņa zāle, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Rīga | tiešraide

Laiks: 18:00 — 20:00

Datums: 2022. gada 6. jūlijs

Viena no folkloras festivāla "Baltica" tradīcijām ir tā uzsākšana ar Baltijas vakaru. Katru reizi no jauna tiekas kaimiņi, lai kopā pārlūkotu katrs savu un mūsu kopīgo mantojumu, sadziedātu, saspēlētu, sadancotu, pārrunātu nākotnes ieceres un pagātnes piedzīvojumus, pajokotu par kopīgiem stereotipiem, izlīdzinātu nesaprašanos, strīdus un apliecinātu, ka “kaimiņš kaimiņa spogulis” un “pie nāburga rauga teku, pie nāburga uguntiņas”, tāpēc saspēlējam un izbaudām saskanēšanas burvību.

NB! Šis pasākums klātienē pieejams tikai festivāla dalībniekiem un ar ielūgumiem.
Aicinām koncertu "Kaimiņu būšana" skatīties tiešraidē festivāla Facebook lapā, mājaslapā www.festivalbaltica.com un Latvijas Nacionālā kultūras centra YouTube kanālā.

Piedalās: MUZIKANTU GRUPA NO MOOSTE, folkloras ansamblis LABINGIS no Viļņas, DZIEDĀTĀJAS NO SÕRVE SĀREMĀ, Viļņas Universitātes folkloras ansamblis RATILIO, etno kompānija ZEIDI, folkloras kopa LAIKSNE, OTAŅĶU etnogrāfiskais ansamblis, Iecavas folkloras kopas TARKŠĶI vecākā, jaunākā un mandolīnistu grupa, Līvānu folkloras kopa CEIRULEITS, Rēzeknes folkloras draugu kopa VĪTERI, Lēdurgas folkloras kopa PUTNI, Ziemeļanglijas latviešu folkloras kopa DŪDALNIEKI, folkloras kopa RĒVELE.

 

 

Birkas

Baltijas vakars Rīga